Takapol świętuje 30 lat istnienia! Jubileusz pełen smaku

Stol Jubileusz 2

W miniony weekend nasza firma Takapol zajmująca się sprzedażą zakwasów na barszcz, świętowała swoje trzydzieste urodziny. Okrągła rocznica została uczczona wyjątkowym spotkaniem, które zgromadziło nie tylko obecnych pracowników, ale także tych, którzy przyczynili się do sukcesu firmy na przestrzeni lat.

Miejsce wydarzenia, malownicza restauracja „Ogniem i Mieczem„, miała szczególne znaczenie dla firmy. To właśnie tam, od samego początku istnienia firmy, dostarczane są gotowe zakwasy na barszcze Takapol. Stworzyło to niepowtarzalną atmosferę, gdzie tradycja przeplatała się z nowoczesnością.

Spotkanie jubileuszowe było pełne radości, wzruszeń i smaku. Staropolskie jedzenie, podane w niepowtarzalny sposób, nadawało wydarzeniu wyjątkowego charakteru. Uczestnicy mogli delektować się tradycyjnymi daniami, które wprowadzały ich w klimat minionych lat, pełnych rodzinnego ciepła i przyjemności.

30 lat sukcesów i wyzwań

Jubileusz to jednak nie tylko okazja do świętowania, lecz także moment refleksji nad trudami prowadzenia firmy przez trzy dekady. Konkurencja, zmiany rynkowe i wyzwania związane z rozwojem firmy były nieodłączną częścią naszej biznesowej podróży. Jednak mimo niektórych trudniejszych chwil z dumą podkreślamy, że kontynuujemy rodzinne tradycje. Naszą firmę założył Czesław Hadała, to on był architektem sukcesu firmy, który z pasją przekazał swoją wiedzę i doświadczenie kolejnym pokoleniom. Dzięki temu Takapol stał się nie tylko liderem rynku zakwasów na barszcz, ale także miejscem pracy, gdzie wartości rodzinne przeplatają się z nowoczesnym podejściem do biznesu.

Jubileusz Statuetka 1

Jubileusz Wlasciciele Takapol

Tradycja i innowacja mogą iść ze sobą w parze, tworząc coś wyjątkowego i trwałego. Życzymy sobie kolejnych 30 lat na rynku

Drodzy Klienci i Wspólnicy – dziękujemy, że jesteście z nami przez te wszystkie lata. Wasze zaufanie i lojalność znaczą wiele dla naszej firmy. To dzięki Wam możemy kontynuować naszą pasję, rozwijać się i dostarczać Wam produkty najwyższej jakości. Wasze preferencje kształtują nasz biznes, a każdy zakup to dla nas wyzwanie dostarczenia pysznego dania na polskie stoły.