Oferta współpracy

Oferta współpracy dla firm

Takapol to firma, która od 30 lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości zakwasów na barszcze. Naszą ofertę kierujemy do właścicieli sklepów, hurtowni, restauracji oraz cateringów w Krakowie. Wszystkie nasze produkty powstają z najwyższej jakości składników, dzięki czemu zawsze zachowują świeżość, niepowtarzalny smak i wartości zdrowotne. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Najważniejsze informacje o naszych zakwasach na barszcze

Oferujemy możliwość wyboru między butelkami plastikowymi i szklanymi, aby spełnić różnorodne potrzeby Twojego biznesu.

Nasze barszcze i żurki są produkowane z naturalnych składników i bez użycia konserwantów oraz barwników.

Oferujemy butelki o pojemności 0,5l.

Data ważności w chłodni wynosi 2 miesiące, co zapewnia świeżość i jakość produktów.

Jako producent zakwasów na barszcze z wieloletnim doświadczeniem, wiemy, jak ważna jest jakość naszych produktów. Dlatego też dbamy o każdy etap produkcji – od wyboru najlepszych składników, przez proces fermentacji, aż do pakowania i dostarczenia gotowych zakwasów do klienta.

Współpracując z nami, zyskujesz gwarancję szybkiej i bezpiecznej dostawy w Krakowie oraz nasze wsparcie w procesie sprzedaży. Jesteśmy elastyczni i otwarci na indywidualne potrzeby naszych klientów.

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Dostawa i płatności

Dowozimy nasze produkty do sklepów w Krakowie we wtorki i piątki. Dla hurtowni dostarczamy codziennie, a termin realizacji wynosi 3 dni.

Nasze produkty pakujemy w opakowania po 12 butelek plastikowych we folii lub 15 butelek szklanych w kartonach, aby ułatwić transport i składowanie.

Oferujemy termin płatności do 21 dni od zakupu, aby ułatwić Twoją obsługę finansową.

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług jako producenta pysznych barszczów i żurków! Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci w wyborze odpowiedniego asortymentu dla Twojego biznesu!

Z kim współpracujemy?

Współpracujemy z wieloma firmami, dla których jakość i smak to priorytet.

Restauracje

Nasze zakwasy na barszcze są używane przez restauracje, które chcą oferować swoim klientom wyjątkowe dania, wyróżniające się na tle konkurencji.

Cateringi

Cateringi korzystają z naszych produktów przy organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych, takich jak wesela, bankiety czy konferencje.

Sklepy

Nasza oferta skierowana jest do różnych typów sklepów, w tym do sklepów z żywnością ekologiczną, zdrową żywnością, a także sklepów spożywczych i delikatesów.

Hurtownie

Jeśli prowadzisz hurtownię spożywczą i chcesz wzbogacić swoją ofertę o wysokiej jakości zakwasy na barszcze, to warto rozważyć współpracę z naszą firmą.