Barszcz biały

Barszcz biały
- producent Takapol

Zakwas na barszcz biały to jeden z najpopularniejszych produktów krakowskiego producenta Takapol. Jego naturalny skład oparty na doskonałej jakości składnikach oraz oryginalna, niezmienna od wielu lat receptura to gwarancja doskonałego smaku oraz zdrowia i dobrego samopoczucia dla całej rodziny. Zakwas do barszczu białego w butelce to wysokiej jakości, naturalny, w 100% polski produkt, który pozwala każdemu przygotować tradycyjną, polską zupę na Wielkanoc, niedzielny obiad, a także bez żadnej specjalnej okazji.
Barszcz biały w butelce - zakwasy na barszcz biały producent Takapol

Gdzie kupić zakwas na barszcz biały Takapol w Krakowie?

Naturalny zakwas do barszczu białego w butelce można kupić na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości – nasze produkty są dostępne głównie w niewielkich, osiedlowych sklepikach spożywczych, warzywniakach oraz sklepach ze zdrową żywnością. Takapol nie prowadzi sprzedaży detalicznej, jednak wszystkie osoby, które pragną wypróbować barszcz biały na zakwasie z butelki naszej produkcji, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu – z przyjemnością wskażemy w Krakowie najbliższe sklepy, w których można od ręki kupić nasze produkty.

Dwie butelki - wybierz opcję dla siebie!

Barszcz biały w szklanej butelce
Barszcz biały w plastikowej butelce

Wybierz opcję dla siebie!

Jak ugotować barszcz biały z butelki marki Takapol?

Barszcz biały z butelki jest banalnie prosty w wykonaniu zwłaszcza, kiedy mamy pod ręką gotowy zakwas, w którym kryje się cały jego smak i aromat. Jak zrobić barszcz biały z butelki? Wystarczy ugotować  1,5 – 2 l. dowolnego wywaru ( najlepszy jest z suszonych grzybów) wlać  0,5 l zakwasu barszcz biały Takapol  i przez chwilę gotować. Po zdjęciu z gazu gotową zupę zaprawić śmietaną, dodać przyprawy do smaku oraz wybrane dodatki: jajka, ziemniaki, białą kiełbasę lub grzanki, wedle własnego gustu i uznania.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażają Państwo zgodę na zamieszczanie plików cookies na swoim urządzeniu. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.

Akceptuję