Barszcz biały

Barszcz biały w butelce - producent zakwasów Takapol

W naszej butelce kryje się sekret doskonałego smaku – zakwas na barszcz biały. Wyjątkowa receptura, oparta na naturalnych, wysokiej jakości składnikach, gwarantuje autentyczny smak i zdrową przyjemność dla całej rodziny. To polska tradycja zamknięta w butelce, pozwalająca na łatwe i szybkie przygotowanie tradycyjnej zupy na Wielkanoc, niedzielny obiad czy bez żadnej specjalnej okazji. Odkryj prawdziwy smak polskiego barszczu białego z naszymi zakwasami na barszcz biały w butelce!

Barszcz Bialy Butelka Szklana

Butelka szklana

Barszcz Bialy Butelka Plastikowa

Butelka plastikowa

Gdzie kupić zakwas na barszcz biały Takapol w Krakowie?

Naturalny zakwas do barszczu białego w butelce można kupić na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości – nasze produkty są dostępne głównie w niewielkich, osiedlowych sklepikach spożywczych, warzywniakach oraz sklepach ze zdrową żywnością. Takapol nie prowadzi sprzedaży detalicznej, jednak wszystkie osoby, które pragną wypróbować barszcz biały na zakwasie z butelki naszej produkcji, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu – z przyjemnością wskażemy w Krakowie najbliższe sklepy, w których można od ręki kupić nasze produkty.

Barszcz Bialy Takapol

Jak zrobić barszcz biały z butelki Takapol?

Barszcz biały z butelki jest banalnie prosty w wykonaniu zwłaszcza, kiedy mamy pod ręką gotowy zakwas od producenta Takapol, w którym kryje się cały jego smak i aromat. Jak zrobić barszcz biały z butelki? Wystarczy ugotować  1,5 – 2 l. dowolnego wywaru ( najlepszy jest z suszonych grzybów) wlać  0,5 l zakwasu barszcz biały Takapol  i przez chwilę gotować. Po zdjęciu z gazu gotową zupę zaprawić śmietanądodać przyprawy do smaku oraz wybrane dodatki: jajka, ziemniaki, białą kiełbasę lub grzanki, wedle własnego gustu i uznania.

Sprawdź pozostałe produkty Takapol

Barszcz Czerwony Butelka Szklana

Barszcz czerwony

Jeśli poszukujesz prawdziwego smaku polskiego barszczu czerwonego, nie szukaj dalej. Nasz prozdrowotny zakwas to synonim jakości, tradycji i smaku...

Zurek Butelka Szklana

Żurek Podgórski

Jesteśmy dumni, że nasz zakwas na żurek jest uważany za jedno z najwyższej jakości i najsmaczniejszych rozwiązań na rynku. Zapraszamy na prawdziwą ucztę smaków...